Anime bune de vazut

In jos

Anime bune de vazut

Mesaj Scris de daniela la data de Mier Apr 30, 2008 12:52 pm

Daca ati vazut un anime mai putin cunoscut, puteti spune aici de ce e bun de vizionat. In acest fel, aflam si noi ce anime mai vedeti voi si avem sansa sa aflam despre un anime care merita vazut.

Eu am vazut cam ce ati vazut si voi. daca este pe aici un infocat fan anime care a vazut foarte multe, poate sa ne povesteasca aici. eu sunt chiar curioasa...doar ce voi face in vacanta de vara? Razz
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Anime bune de vazut

Mesaj Scris de roses_of_doom la data de Mier Iun 18, 2008 3:01 pm

Hmm... ^^ Lucky Star

Portrays the lives of several school girls attending a Japanese high school with a very loose humor tone. The main heroine is Konata Izumi, an athletic and intelligent girl who, despite these attributes, is not in a sports club, and her grades remain low. Her laziness at school is due to her love for anime and video games, and is not interested in much else. The serialization began with the four main characters in their first year of high school: Konata Izumi, Kagami Hiiragi, Tsukasa Hiiragi, and Miyuki Takara. As the story progresses, they move onto their second and third year.
(sursa : anime sensei )
roses_of_doom
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 165
Varsta : 20
Inscriere : 05/04/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de daniela la data de Sam Iul 26, 2008 6:13 pm

puteai macar sa il traduci si sa explici tu daca l-ai vazut si sa ne spui dc e bun de vazut.. nu doar sa dai un copy/paste de dragul posturilor in plus...:-?um... am citit si nu mi se pare nush ce...:-? e cam la fel ca multe altele care au avut ceva succes...:-?? imi aduce aminte de cateva manga si anime-uri.:-? eu nu prea le mai urmaresc caci prefer sa citesc manga si nu mai pierd atata vreme cautand animeurile sau downlandandu-le.
mih mi-a spus de unul numin minami ke despre trei surori... era si manga dar am urmarit cateva episoade... e mai girly dar cred ca si baietii il pot urmari deoarece e destul de amuzant. :-? si asta imi aduce aminte de Read or die ( cele 3 surori din aceste anime-uri se aseamana dar povestea e mult mai hazlie... )cred ca are vreo 40 si ceva de episoade. dar daac va intereseaza dati un search pe wikipedia. :-??
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de roses_of_doom la data de Mier Iul 30, 2008 8:07 pm

Si eu urmaresc Minami-ke...defapt..l-am terminat. E super tare.
Seamana cu surorile din familia noastra..defapt , cred ca asta e motivul pentru care l-am vazut.
Eh...eu il recomand tuturor...e un anime tare amuzant...care iti ridica moralul. E bun de vizionat dimineata , cu o ceasca fierbinte de ceai in mana...
roses_of_doom
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 165
Varsta : 20
Inscriere : 05/04/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos